HYYS

GİZLİLİK KOŞULLARIMIZ

Son Değişiklik: 7 Mart 2021

www.hisaryys.com web sitesinin mülkiyeti, İstanbul Hisar Turizm Ve Ticaret A.Ş. (Hisar Turizm)’ne aittir. Hisar Yakıt Yönetim Sistemleri sitesi içeriğinde bulunan tüm yazılım ürünleri ve yazı, makale, fotoğraf, resim, doküman, ses, işaret ve benzeri fikir ürünleri telif hakları ile ilgili yasal mevzuat uyarınca korunmaktadır. Bu ürünlerin hiçbiri Hisar Turizm’in yazılı izni olmadan kullanılamaz. Bu ürünlerin herhangi bir amaçla kopya edilmeleri, tekrar üretilmeleri, değiştirilmeleri, habersiz ve izinsiz kullanılmaları ve dağıtımları kanuni olarak yasaklanmıştır.

Hisar Turizm’in sunucuları, IP adresinizi esas alarak sitemizi ziyaret için kullandığınız bilgisayarı veya başka cihazı tanımlar. Kişisel bilgilerinizin dışındaki “domain name”, “e-mail adresi” gibi bilgilerinizi depolar. Kişisel bilgileriniz, “domain name”, e-mail adresi ve diğer bilgileriniz üçüncü kişilerle paylaşılmayacağı gibi, gizliliğin sağlanması için bilim ve teknolojinin imkânları kullanılarak önlemler alınmaktadır. Verdiğiniz kişisel bilgiler, aksini talep etmediğiniz takdirde, ürünler ve hizmetlerimiz ile ilgili bilgileri sunmak ve sizinle bu konularda iletişime geçmek için kullanılacaktır. Kişisel verilerinizin işleme konulmasıyla ilgili olarak herhangi bir sorunuz veya kaygınız olursa lütfen bizimle iletişime geçmekte tereddüt etmeyiniz – aşağıdaki ilgili Gizlilik Bildiriminde ve sizin konumunuzun Hisar Yakıt Yönetim Sistemleri internet sitesinde irtibat bilgileri verilmiştir. Web sitemizdeki bilgi ve materyallerin olduğu gibi aktarıldığını, Web sitemizin veya yönlendirilen sitelerin kullanılması, metin, grafik, resim, vs. materyallerin indirilmesi sırasında, saldırılara/virüslere karşı gerekli bütün önlemlerin alınması gerektiği, bu gerekliliğe uyulmadığı takdirde Hisar Turizm ve çalışanlarının hukuki ve cezai sorumluluğunun olmayacağı konusunda sayın ziyaretçilerimizi önemle uyarmaktayız.

Yasa ve diğer mevzuat hükümleri web sitemizi ziyaretinizde, sitemizdeki bilgilere erişim ile sınırlı haklar vermektedir. Sitemizde bulunan ve fikri ve sınai haklar konusu olan, marka, logo, amblem vs. bilgi ve materyallerin izinsiz kullananlara hukuki ve cezai yaptırımların uygulanması söz konusu olacaktır. Gizlilik beyanımız, hukuki düzenlemelerin ve ihtiyaçların gerektirdiği zamanlarda güncellenecektir.